open/close

Izgaismojot ceļu uz izaugsmi

Somijas apgaismojuma ierīču ražotājs Winled meklēja lielāku noliktavu

Winled, kura piegāžu tīkls sastāv no gandrīz divdesmit dažādu sastāvdaļu piegādātājiem no visas pasaules, vēlējās atrast kādu, kurš palīdzēs sakārtot šo tīklu efektīvāk. Winled pašu noliktava bija kļuvusi pa mazu, un arī idejas par eksporta paplašināšanu paredzēja vajadzību pēc lielākām telpām.

Taču ne jau tikai telpu pieejamība bija būtiska Winled biznesam, svarīgi bija arī nodrošināt precīzas piegādes. Winled lepojas ar savu izcilo darba stilu un meklēja sadarbības partneri, kurš spēs to uzturēt. Beigās viņi izvēlējās DSV no vairākiem nopietniem konkurentiem, kuri piedalījās tenderī.

Manuprāt šobrīd mēs esam sasnieguši ļoti labus rezultātus, un es sagaidu, ka tie tikai uzlabosies

                   Ville Reijasalo, Winled direktors.

  
Visas trīs DSV nodaļas apvienojās, lai nodrošinātu Winled vajadzīgo pakalpojumu klāstu. Kravas ienāk gan ar sauszemes, gan avio transportu, savukārt noliktavas un loģistikas procesus nodrošina DSV Solutions komanda. Somijas DSV lēmumu pieņemšanas stratēģija un spēja pielāgoties bija tas, kas palīdzēja Winled izvēlēties DSV. DSV veic arī vietējās Somijas piegādes.

Winled darbībai paplašinoties, DSV nebūs problēmu parūpēties arī par eksporta pārvadājumu nodrošināšanu.

Par Winled


Winled ražo un tirgo apgaismojuma risinājumus. Uzņēmums tika dibināts 2009. gadā Somijas otrajā lielākajā pilsētā Tamperē. Winled apgaismojuma dizaina programma, LIGHTS, ir pievienota arī pasaules populārākajai dizaina programmai Revit® Architecture, ko izmanto arhitekti un būvniecības dizaineri visā pasaulē. Tirgū nav citas programmas, ko varētu salīdzināt ar šo. Arhitektiem pievienojot Winled gaismas saviem projektiem, uzņēmums sagaida pasūtījumu skaita pieaugumu, un jau prognozē desmitkārtīgu apgrozījuma pieaugumu nākamo trīs gadu laikā.

Saņemt cenu