open/close

Mēs radām loģistikas nākotni

Ja jums ir nepieciešami praktiski risinājumi, kas balstīti uz modernāko pieredzi loģistikas jomā, mēs varam tos jums sniegt. Tieši šī iemesla dēļ mums ir uzticēts uzdevums izstrādāt loģistikas risinājumus nākotnes slimnīcām.

Bispebjerg slimnīca Kopenhāgenā būvē jaunu slimnīcu un psihiatrisko centru. Svarīgs sagatavošanās darbu komponents ir rūpīga plānošana sarežģītajiem loģistikas procesiem, kas ir nepieciešami modernai medicīnas iestādei.

DSV cieši sadarbojas ar projekta komandu, lai radītu piegādes ķēdes stratēģiju. Pamata koncepcija ir balstīta uz mūsu praktisko pieredzi slimnīcu loģistikas jomā.

Balstoties uz mūsu piedāvājumu, mēs slēdzām ilgtermiņa loģistikas konsultāciju līgumu, par spīti sīvai lielu konsultantu uzņēmumu konkurencei. Rezultātus izmantos arī citas slimnīcas, veidojot tā saukto „pilota projektu”, kura mērķis ir veicināt labāko praksi Dānijas slimnīcu vidū.

Tas ir aizraujošs izaicinājums – ietekmēt to, kā slimnīcu loģistikas problēmas tiks risinātas nākotnē, un mēs esam ļoti priecīgi, ka DSV ir iesaistīts šajā projektā.

Isabelle Bossen Nielsen, Projektu menedžere, Bispebjerg slimnīca

Sākot ar stratēģiskiem piegādes ķēdes padomiem, beidzot ar praktiskiem risinājumiem gultu mazgāšanai

"Loģistikas risinājumi ietver plašu diapazonu: koordinēšana tūkstošiem ikdienas piegāžu no ārējiem piegādātājiem, kā arī šķietami vienkārši jautājumi, piemēram, slimnīcas gultu mazgāšana.

Gultas mazgāšana ne vienmēr tiek veikta efektīvākajā veidā. Gultas bieži ir neaizņemtas, gaidot mazgāšanu, un tās netiek skaidri marķētas, lai parādītu to, ar kādu slimību attiecīgais pacients ir slimojis. Šīs problēmas risināšana ietaupīs laiku un novērsīs riskus,” saka Nina Braasch Andersen, projektu menedžere DSV Solutions.

Slimnīcas tehnisko darbinieku darbs ir ļoti līdzīgs dažiem DSV pamata darba procesiem. Daži no jautājumiem, ar kuriem viņi saskaras, ir šādi:

  • Tehniskajiem darbiniekiem bieži jāgaida jauni uzdevumi
  • Viņi bieži „brauc tukšā” no viena punkta uz otru
  • Viņi saskaras ar sastrēgumiem, kad īsā laikā ir jāizdara pārāk daudz

Mēs radām pragmatiskas plānošanas sistēmas, kas slimnīcas tehniskajiem darbiniekiem ietaupīs laiku un pūles, izmantojot modernākās metodes loģistikā,” turpina Nina Braasch Andersen.

30% efektivitātes pieaugums jaunām slimnīcām

Jaunajām iestādēm ar 540 miljonu eiro budžetu, būs jāsasniedz efektivitātes līmenis, kas par 30% pārsniedz pašreizējo slimnīcu līmeni, lai atbilstu sagaidītajam produktivitātes līmenim.

Šī iemesla dēļ mums ir jābūt gudriem, būvējot un konstruējot jaunas telpas. Tehnoloģijai un loģistikas infrastruktūrai ir jāatbalsta mūsu personāls. Tiem ir jāveic lielāks darba apjoms bez nepieciešamības ātrāk skriet.

Claes Brylle Hallqvist, Vicedirektors, Bispebjerg un Frederiksberg slimnīcas.

Par jauno slimnīcu un psihiatrijas centru Bispebjerg

Bispebjerg projektā tiek radīta moderna pilsētas slimnīca. Tas tiek veikts, lai sniegtu vairāk nekā 416 000 iedzīvotāju pasaules līmeņa pakalpojumus – gan ķermenim, gan dvēselei. Jaunās telpas būs pilnībā pieejamas 2025. gadā.

Lai saņemtu sīkāku informāciju, sazinieties ar mums

Saņemt cenu