open/close

Par mums

1976. gadā Dānijas pilsētiņā Skuldelevā desmit privātie pārvadātāju uzņēmumi nolēma apvienot spēkus un nodibināja DSV. Dāņu valodā DSV ir saīsinājums no salikuma De Sammensluttede Vognmænd, kas latviski nozīmē – Apvienotie pārvadātāji. Kopš tā laika DSV ir kļuvis par vienu no vadošajiem transporta un loģistikas pakalpojumu piegādātājiem pasaulē.

Šobrīd DSV piedāvā un realizē visdažādākos preču piegāžu risinājumus, katru dienu apkalpojot tūkstošiem klientu – no maziem ģimenes uzņēmumiem līdz globālajām korporācijām. 

Mūsu 60000 darbinieku vairāk kā 90 pasaules valstīs strādā ar visu sirdi un dvēseli, lai sniegtu izcilu un kvalitatīvu servisu mūsu klientiem, palīdzot nodrošināt stabilas preču piegādes uz ražotnēm, noliktavām, veikaliem, kā arī privātpersonām visā pasaulē. 

Trīs DSV nodaļas nodrošina pilnu pārvadājumu pakalpojumu klāstu

DSV organizācija ir sadalīta trīs nodaļās, kas kopā spēj piedāvāt pilnu pārvadājumu pakalpojumu klāstu, tādā veidā nodrošinot visu piegādes ķēdi konkrētā uzņēmumā:

Air & Sea – avio un jūras pārvadājumi
Road – sauszemes pārvadājumi ar autotransportu
Solutions – noliktavu un loģistikas pakalpojumi

DSV ir ekspedīcijas uzņēmums, tam nepieder transporta vienības, kā rezultātā DSV tieši neveic pārvadājumus – visas kravas tiek pārvadātas, izmantojot mūsu globālo partneru un apakšuzņēmēju (pārvadātāju) tīklu.

Mums ir vairāk kā 1500 biroju un noliktavu visā pasaulē, kas ļauj mums būt daļai no vietējā tirgus katrā konkrētā valstī. Vienlaikus mums ir arī priekšrocības, ko sniedz globāla perspektīva un sadarbības partneru tīkls, kā rezultātā mēs spējam nodrošināt labāko iespējamo servisu un konkurētspējīgas cenas.

Lai ko jums nevajadzētu aizvest – mēs to aizvedīsim neatkarīgi no tā, kur un kad jums to vajag.

No vietējā pārvadātāja par pasaules mēroga transporta uzņēmumu

Savas pastāvēšanas pirmsākumos DSV darbojās tikai kā pārvadātājs, pārsvarā strādājot ar būvniecības nozares klientiem. Taču no 80. gadu vidus uzņēmums strauji paplašinājās, iekļaujot savā piedāvājumā arī citus transporta un loģistikas pakalpojumus gan vietējā, gan starptautiskajā tirgū.

Sākot ar 2000. gadu, DSV ir iegādājies vairākus lielus uzņēmumus - DFDS Dan Transport Group, Frans Maas, ABX un UTi Worldwide, kļūstot par nozīmīgu starptautiskā transporta tirgus dalībnieku.

2019. gadā DSV iegādājās  Panalpina World Transport, starptautisko transporta un loģistikas uzņēmumu.

Jau no paša sākuma DSV stāsts bija stāsts par uzņēmējiem ar lielisku biznesa ķērienu un drosmi iesaistīties nepārtrauktas izaugsmes piedzīvojumā. Un šīs DSV vērtības turpina kalpot par ikdienas darbības pamatu mūsu organizācijā visā pasaulē. 

 

 

Saņemt cenu