open/close

Par mums

DSV ir globāls transporta un loģistikas risinājumu sniedzējs. Mums ir pārstāvniecības vairāk nekā 70 valstīs, kā arī starptautisks partneru un aģentu tīkls – līdz ar to mēs esam globāls spēlētājs, kas piedāvā savus pakalpojumus visā pasaulē. Mūsu uzņēmuma 22 000 darbinieku sniegtie efektīvie un profesionālie risinājumi ir ļāvuši DSV 2013. gadā sasniegt globālos ienākumus 6,1 miljardu eiro apmērā.

Mūsu organizācija ir sadalīta 3 apakšuzņēmumos: 

DSV Road

DSV Road ar apmēram 10 000 darbiniekiem ir viens no trim lielākajiem loģistikas pakalpojumu sniedzējiem Eiropā. Vairāk nekā 17 000 kravas mašīnu ir jebkurā laikā gatavas pārvadāt jūsu preces ātrā, efektīvā, elastīgā un videi draudzīgā veidā visā Eiropā.

DSV Air & Sea

DSV Air & Sea piedāvā alternatīvus maršrutus un elastīgus piegādes grafikus, kas apmierinās visstingrākās loģistikas prasības uz un no visām pasaules vietām. Uzņēmumā strādā apmēram 6000 darbinieki, katru gadu tiek apstrādātas vairāk nekā 700 000 standarta jūras kravas konteineri un 250 000 tonnas gaisa pārvadājumu kravu.

DSV Solutions

DSV Solutions mēs sadarbībā ar klientiem projektējam un sniedzam loģistikas risinājumus ar pievienoto vērtību, kuru nodrošina pieaugoša darbības un izmaksu efektivitāte. Mēs nodarbinām vairāk nekā 5000 cilvēkus un izmantojam vairāk nekā 130 noliktavas ar kopējo platību 2,200,000 m2

 

Saņemt cenu