open/close

Irāna – tirgus, kas atkal atmostas

Saņemiet no ekspertiem bezmaksas informāciju par kravu ievešanu un izvešanu no Irānas.

Pēc ANO sankciju atcelšanas 2016. gada janvārī eksporta apjoms uz Irānu gada laikā dubultojās līdz apmēram 13,7 miljardiem gadā. Irāna, kurā ir apmēram 80 miljoni iedzīvotāju, tagad ir pasaulē visstraujāk augošais tirgus. Tomēr preču ievešanai vai izvešanai no Irānas nepietiek tikai ar transporta vai loģistikas uzņēmuma pakalpojumu pasūtīšanu, ir jāņem vērā arī juridiskie, kultūras un finansiālie aspekti.

Daži no tiem ir aprakstīti šajā baltajā grāmatā. Tā nav paredzēta kā izsmeļošas informācijas avots vai kā aizstājējs profesionālām vai juridiskām konsultācijām atbilstoši jūsu konkrētajai situācijai. Tajā uzmanība ir pievērsta dažiem šķēršļiem, kas jāpārvar, eksportējot uz šo ilgi paslēpto tirgu.

Tālāk ir sniegts īss pārskats:

“Bez šādām eksporta kredīta garantijām daži uzņēmumi var būt diezgan atturīgi attiecībā uz ieiešanu Irānas tirgū. Tomēr lielākie šķēršļi joprojām ir finanšu un banku sistēmas pašreizējās problēmas darījumos starp Eiropas un Irānas bankām, un vēl lielākā mērā attiecības ar ASV bankām...”

Lai gūtu pilnīgu ieskatu, lejupielādējiet balto grāmatu šeit
Mēs izmantojam sīkdatnes statistikas vajadzībām, kā arī lai atbalstītu tavu pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot izmantot mūsu vietni, tu piekrīti izmantot mūsu sīkdatnes Lasi vairāk mūsu sīkdatņu lietošanas politikā Close
Saņemt cenu