open/close

Papildu Performance Basic

Mēs piedāvājam dažādas Performance Basic papildu funkcijas. Šīs funkcijas ir iespējams kombinēt, lai tās atbilstu jūsu specifiskām vajadzībām un ļautu jums strādāt efektīvāk.

Jūs varat izvēlēties no sekojošām funkcijām:

  • Price Enquiries
  • Live Print
  • Mass Mailings
  • Integration
  • Import Addresses

Live Print

Optimizē izdrukas procesu, iepriekš definējot jūsu printerus.

Ar Live Print jums ir iespēja jau iepriekš noteikt, kādi printeri tiks izmantoti uzlīmju un transporta dokumentu izdrukai. Ir iespējams arī drukāt dokumentus tieši, neatverot tos ar Adobe Reader.

Vienkārša piekļuve
Live Print lietošanai jums ir jāinstalē programma jūsu datorā. Instalācijas process ir vienkāršs, un ar jūsu pasūtījuma apstiprinājumu jums tiks nosūtīta detalizēta instrukcija.

Mass Mailings

Ietaupiet laiku, organizējot savu darba dienu.

Šī funkcija ir viegli administrējama un palīdz jums ietaupīt laiku, izsūtot identiskus ziņojumus, piemēram, katalogus vai kampaņu materiālus, lielam adresātu skaitam. 

Integration

Integrējiet jūsu sistēmu un paātriniet informācijas plūsmu.

Darbs ar kravu sūtījumiem kļūst efektīvāks, pateicoties esošo pasūtījumu/darbības sistēmas integrācijai ar mūsu sistēmu. Tas ļauj jums izmantot vienu administratīvo sistēmu, neatkarīgi no pārvadātāju skaita, ar pilnu piekļuvi e-services Basic novērošanas rīkiem.

Integrācija var tikt iestatīta dažādos veidos atkarībā no tā, kādu informāciju jūs spējat pārsūtīt.

Basic Integration
Integrācija ir iespējama visām ERP (uzņēmuma pārvaldības) sistēmām. Integrēta pasūtījumu informācija tiek reģistrēta tikai vienu reizi jūsu ERP sistēmā, un tad tā tiek automātiski pārsūtīta un reģistrēta mūsu sistēmā. Tas ļauj veikt automātisku konsolidēšanu un veidot transportēšanas dokumentus un EDI, statusa ziņojumus par transportēšanu, faktūrrēķinus utt.

Advanced Integration
Ja jums ir īpašas prasības, mēs piedāvāsim pielāgotu risinājumu, kas apmierinās jūsu vajadzības un prasības.

Vairāk nekā 40 dažādas pasūtījumu un biznesa sistēmas jau ir integrētas
Papildus bāzes un uzlabotai integrācijai, mums ir vairāki standarta savienojumi ar lielāko daļu pasūtījumu un biznesa sistēmu, piemēram, Navision, AS/400, Concorde, SAP, Monitor, Visma/SPCS un Streamserver. 

Import Addresses

Nodrošiniet precizitāti un kvalitāti, pārsūtot jūsu rīcībā esošās adreses.

Mēs varam palīdzēt jums importēt jūsu rīcībā esošo adrešu datubāzi mūsu datubāzē, lai novērstu nepieciešamību ievadīt informāciju manuāli.

Ietaupiet laiku un samaziniet kļūdas
Jūsu adreses būs uzskaitītas nolaižamajā izvēlnē, kurā jūs viegli varēsiet izvēlēties nepieciešamo adresi. Adrešu reģistrs palīdz ietaupīt laiku un samazina kļūdu iespēju, jo adreses tiek ievadītas tikai vienu reizi un tiek atkal izmantotas jau no šīs datubāzes. 

Mēs izmantojam sīkdatnes statistikas vajadzībām, kā arī lai atbalstītu tavu pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot izmantot mūsu vietni, tu piekrīti izmantot mūsu sīkdatnes Lasi vairāk mūsu sīkdatņu lietošanas politikā Close