open/close

Iegūstiet Performance Basic

Šī versija ir paredzēta tiem, kuri vēlas saņemt pielāgotas atskaites par sūtījumiem un kuriem ir nepieciešams izsekot un kontrolēt transportu, taču bez nepieciešamības pieteikt transportēšanu ar DSV e-services palīdzību.

Performance Basic satur funkcijas no mūsu e-services Basic komplekta bez pieteikumu funkcijām.

Performance Basic funkcijas

  • Shipment Status
  • Consignment Report
  • Address Registration
  • Customised Templates
  • History of Activities
  • EDI Communication

Šīs funkcijas nodrošinās jums rīkus, kas ir nepieciešami, lai ietaupītu laiku, iegūtu pilnu pārskatu un strādātu vēl efektīvāk.

Shipment Status

Izmantojot Shipment Status, jūs varat jebkurā brīdī pārbaudīt jūsu pēdējo sūtījumu statusu. Visa informācija tiek savākta vienā vietā. Jūs varat viegli atrast aktuālos sūtījumus, izmantojot plašu parametru klāstu, ieskaitot pasūtījuma numuru, nosūtītāju, saņēmēju, produkta nosaukumu vai numuru. Shipment Status var adaptēt tādā veidā, lai individuālie lietotāji varētu skatīt tikai viņu pašu kravas, vai arī visus kompānijas sūtījumus. Jūs varat arī pilnvarot citu personu skatīt kravu statusu.

Consignment Report

Jūs saņemsiet atskaites par jūsu kravām, kas var tikt importētas Excel, Access vai citās programmās. Šīs atskaites sniegs jums pārskatu par visiem kravu sūtījumu un ekspedīcijas gadījumiem pēdējo 18 mēnešu laikā, tai skaitā par ekspedīcijas kravām, izmantotiem transportēšanas pakalpojumiem, kopējo svaru un statusa izmaiņām. Jūs saņemsiet dokumentāciju turpmākai plānošanai, kvalitātes novērtēšanai un iepirkumu procesam.

Address Registration

Jūs varat izveidot savu adrešu reģistru adrešu administrēšanas funkcijā. Jūsu adreses būs uzskaitītas nolaižamajā izvēlnē, kurā jūs viegli varēsiet izvēlēties nepieciešamo adresi. Adrešu reģistrs palīdz ietaupīt laiku un samazina kļūdu iespēju, jo adrese tiek ievadīta tikai vienu reizi.

Customised Templates

Jūs varat optimizēt darba procesu, transporta pieteikšanā izmantojot pielāgotos šablonus. Jūs varat izveidot un noregulēt šablonus atbilstoši transporta plūsmām, transportējamiem produktiem utt. tādā veidā, lai tie saturētu tieši jums nepieciešamo informāciju.

History of Activities

Vēsture sniegs jums pārskatu attiecībā uz visiem kravu sūtījumu un ekspedīcijas gadījumiem pēdējo 18 mēnešu laikā. Jūs varat skatīt transportēšanas datus, piemēram, ekspedīcijas kravas, izmantotos transportēšanas pakalpojumus, kopējo svaru un statusa izmaiņas.

EDI Communication

Jūs varat pieteikt un sūtīt EDI, izmantojot visus DSV piedāvātos transportēšanas veidus. Ir iespējams arī saņemt failu ar faktūrrēķina informāciju, statistikas vai citiem datiem apstrādei jūsu uzņēmuma sistēmā.  

Mēs izmantojam sīkdatnes statistikas vajadzībām, kā arī lai atbalstītu tavu pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot izmantot mūsu vietni, tu piekrīti izmantot mūsu sīkdatnes Lasi vairāk mūsu sīkdatņu lietošanas politikā Close