open/close

Iegūstiet e-services Basic

e-services Basic komplekts atvieglo transportēšanas administrēšanu. Sistēma nodrošinās jums transportēšanas dokumentus jums vēlamajā formātā. Jūs varat viegli reģistrēt kravas un pārbaudīt to statusu jebkurā brīdī.

e-services Basic komplekts ir mūsu standarta produkts, un tas ir ideāls risinājums periodiskiem un regulāriem lietotājiem. Produkts ietver sekojošas funkcijas:
  • Personal Login
  • Register New Shipment
  • Book Shipment
  • Booking Confirmation
  • Shipment Status
  • Consignment Report
  • Address Registration
  • Customised Templates
  • History of Activities
  • EDI Communication
Šīs funkcijas nodrošinās jums rīkus, kas ir nepieciešami, lai ietaupītu laiku, iegūtu pilnu pārskatu un strādātu vēl efektīvāk.

Personal Login

Jums būs unikāls pieteikumvārds, kas sastāv no lietotāja vārda ID, kompānijas ID un paroles. Tas ļauj jums saglabāt sistēmā adreses un citus pielāgotos iestatījumus.

Register New Shipment

Jūs varat reģistrēt kravu manuāli, vai arī aizpildīt kravas informāciju, kas tika pārraidīta no jūsu sistēmas uz mūsu.

Book Shipment

Jūs piesakāt transportu caur Internetu atbilstoši jūsu grafikam, un jūs izvēlaties laiku kravas saņemšanai. Jūs varat izveidot arī savus šablonus, lai pielāgotu sistēmu jūsu individuālām vajadzībām. Sistēma ir integrēta visās DSV kompānijās visā pasaulē, un jūs varat izvēlēties transportēšanas veidu un valsti, kurā jūs vēlaties izmantot DSV.

Booking Confirmation

Jūs saņemsiet apstiprinājumu pēc jūsu pieteikuma saņemšanas un apstrādes. Apstiprinājums ir elektronisks dokuments, kas apstiprina, ka transporta pasūtījums tika saņemts, un DSV to apstrādā. Apstiprinājums tiek nosūtīts jums pa faksu vai e-pastu.

Shipment Status

Izmantojot Shipment Status, jūs varat jebkurā brīdī pārbaudīt jūsu pēdējo sūtījumu statusu. Visa informācija tiek savākta vienā vietā. Jūs varat viegli atrast aktuālos sūtījumus, izmantojot plašu parametru klāstu, ieskaitot pasūtījuma numuru, nosūtītāju, saņēmēju, produkta nosaukumu vai numuru. Shipment Status var adaptēt tādā veidā, lai individuālie lietotāji varētu skatīt tikai viņu pašu kravas, vai arī visus kompānijas sūtījumus. Jūs varat arī pilnvarot citu personu skatīt kravu statusu.

Consignment Report

Jūs saņemsiet atskaites par jūsu kravām, kas var tikt importētas Excel, Access vai citās programmās. Šīs atskaites sniegs jums pārskatu par visiem kravu sūtījumu un ekspedīcijas gadījumiem pēdējo 18 mēnešu laikā, tai skaitā par ekspedīcijas kravām, izmantotiem transportēšanas pakalpojumiem, kopējo svaru un statusa izmaiņām. Jūs saņemsiet dokumentāciju turpmākai plānošanai, kvalitātes novērtēšanai un iepirkumu procesam.

Address Registration

Jūs varat izveidot savu adrešu reģistru adrešu administrēšanas funkcijā. Jūsu adreses būs uzskaitītas nolaižamajā izvēlnē, kurā jūs viegli varēsiet izvēlēties nepieciešamo adresi. Adrešu reģistrs palīdz ietaupīt laiku un samazina kļūdu iespēju, jo adrese tiek ievadīta tikai vienu reizi.

Customised Templates

Jūs varat optimizēt darba procesu, transporta pieteikšanā izmantojot pielāgotos šablonus. Jūs varat izveidot un noregulēt šablonus atbilstoši transporta plūsmām, transportējamiem produktiem utt. tādā veidā, lai tie saturētu tieši jums nepieciešamo informāciju.

History of Activities

Vēsture sniegs jums pārskatu attiecībā uz visiem kravu sūtījumu un ekspedīcijas gadījumiem pēdējo 18 mēnešu laikā. Jūs varat skatīt transportēšanas datus, piemēram, ekspedīcijas kravas, izmantotos transportēšanas pakalpojumus, kopējo svaru un statusa izmaiņas.

EDI Communication

Jūs varat pieteikt un sūtīt EDI, izmantojot visus DSV piedāvātos transportēšanas veidus. Ir iespējams arī saņemt failu ar faktūrrēķina informāciju, statistikas vai citiem datiem apstrādei jūsu uzņēmuma sistēmā.

Mēs izmantojam sīkdatnes statistikas vajadzībām, kā arī lai atbalstītu tavu pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot izmantot mūsu vietni, tu piekrīti izmantot mūsu sīkdatnes Lasi vairāk mūsu sīkdatņu lietošanas politikā Close