Mēs paplašinām jūsu redzesloku

Globālā piekļuve un lokālā pārstāvniecība ir ļāvusi Le Creuset paplašināt savu produktu izplatīšanu jaunos tirgos. Pašreiz arvien lielāki uzņēmuma ražoto virtuves preču apjomi sasniedz veikalu plauktus visā pasaulē. To ir ļāvusi sasniegt efektīva noliktavu izmantošana un izplatīšana.

Optimizējot savas izplatīšanas darbības Ziemeļeiropā, Le Creuset un DSV nolēma izmantot biznesa iespēju un uzsākt produktu izplatīšanu arī Austrālijā.

Le Creuset jau zināmu laiku izskata iespēju ienākt Austrālijas tirgū. Kad DSV izdzirdēja par šiem plāniem, mēs nekavējoties sākām veidot plānu, kas ļautu radīt piegādes ķēdi, kas optimizētu Le Creuset patēriņa produktu mūža ciklus Austrālijā. Mūsu biznesa piedāvājums pārliecināja Le Creuset.

Spēja reaģēt uz izmaiņām pieprasījumā ir kritiski svarīga tādā intensīvas konkurences sektorā kā mazumtirdzniecība. Tieši to mums sniedz sadarbība ar DSV.

Gavin Wheaton, Le Creuset Grupas Loģistikas direktors

Lēmums optimizēt Le Creuset noliktavu darbību un izplatīšanu ir atmaksājies. Pēc pirmā darbības mēneša Le Creuset Austrālijas noliktavā tiek pieņemti un apstrādāti par 40% vairāk pasūtījumu nekā sākotnēji plānots.

Mēs sniedzam praktiskās zināšanas un spēju pieņemt lēmumus

Kā globāla organizācija ar darbiniekiem un partneriem sešos kontinentos, DSV spēj apvienot globālu piekļuvi ar lokālu pieredzi un iniciatīvām uz vietas. Austrālijas decentralizētā lēmumu pieņemšanas sistēma ļāva Le Creuset ātri pāriet no idejas uz darbībām jaunajā tirgū.

DSV parāda, ko nozīmē darbinieku pieejamība visā pasaulē. Kad mēs vēlamies kaut kur nokļūt, mūsu darbinieki jau tur ir. Gavin Wheaton, Le Creuset grupas loģistikas direktors.

Le Creuset pašreiz Austrālijā uz vietas ir 1500 m² virtuves aprīkojuma. Tas nozīmē, ka Le Creuset pašreiz ir viens no lielākajiem pastāvīgajiem loģistikas klientiem mūsu Sidnejas noliktavai.

Piekļuve visā pasaulē

Le Creuset pasaulē Austrālija un Indija veido daļu no viena un tā paša biznesa reģiona. Kad, veicot sarunas par noliktavu Austrālijā, tika pieminēta Indija, bija pašsaprotami, ka tika pieņemts lēmums arī par ienākšanu Indijas tirgū.

Rezultāts – DSV ir uzsākusi noliktavas un izplatīšanas pakalpojumu sniegšanu Le Creuset uzņēmumam Mumbajā.

Mērķa tirgi Le Creuset nākotnē ir Ķīna un Dienvidamerika. Kā jau Austrālijā un Indijā, Le Creuset izveidos savu tirdzniecības organizāciju un DSV sniegs loģistikas pakalpojumus visos noliktavu un produktu izplatīšanas jautājumos.

Mūsu mērķis ir ar DSV palīdzību sasniedz daudzus jaunus tirgus. Viņiem ir piekļuves iespējas, profesionalitāte un spēks, lai mums šo mērķi ļautu sasniegt.

Gavin Wheaton, Le Creuset Grupas Loģistikas direktors

Par Le Creuset

Le Creuset tika radīta 1924. gadā, kad divas Beļģijas uzņēmēji, viens čuguna un viens emaljas speciālists, satikās gadatirgū Briselē.

Visā pasaulē emaljas kastroļi ir sinonīmi ar franču kulināriju un Le Creuset visiem saviem čuguna produktiem nodrošina mūža ilguma garantiju.

Mēs izmantojam sīkdatnes statistikas vajadzībām, kā arī lai atbalstītu tavu pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot izmantot mūsu vietni, tu piekrīti izmantot mūsu sīkdatnes Lasi vairāk mūsu sīkdatņu lietošanas politikā Close
Saņemt cenu