open/close

Palīdzot Tiger attīstīties

Mēs palīdzam uzbūvēt lidmašīnu, kas jau ir pacēlusies gaisā.

Papildinot plauktus ar 300 jauniem produktiem katru nedēļu nozīmē, sarežģītu un izaicinājumu pilnu piegādes procesu. Ar 500 veikaliem 25 valstīs kuru skaits aug katru nedēļu, Flying Tiger Copenhagen ir nepieciešams spēcīgs, elastīgs un uzticams starptautisks loģistikas partneris. Un viņi izvēlējās DSV kā savu vēlamo pasaules mēroga loģistikas partneri.

„Mēs būvējam lidmašīnu, kad viņa jau ir pacēlusies gaisā, tāpēc mums vajag profesionālu palīdzību”, saka Lars Syberg. Flying Tiger Starptautisko Pārvadājumu Direktors.

Dibināts 1995, Flying Tiger Copenhagen, pazīstams kā Tiger vai TGR ir Dāņu dizaina izstrādājumu mazumtirgotājs ar ekscentrisku un vienmēr mainīgu kolekciju ar pašu izstrādātam un zīmolu produkciju par pieņemamām cenām.

 Laikam ejot, Flying Tiger biznesa virziens mainījās no lētu uz unikālu, no vispārēju uz pašu izstrādātu produkciju, no viena uz vairākiem cenu  līmeņiem un no spontāna uz apdomāta produktu klāsta.

Ja mēs rīt pazvanīsim DSV un teiksim, ka vēlamies noliktavu Singapūrā, mēs sagaidām, ka viņi to sagatavos darbam 22 nedēļu laikā.

Lars Syberg, Starptautisko Pārvadājumu Direktors

Flying Tiger ievērojamais gada pieaugums par 50% ir kompānijas pluss un mīnuss.  Lielākie izaicinājumi ar ko saskaras Flying Tiger ir pasūtīju piegādes laika samazināšana, precīzāka preču pieprasījuma prognozēšana, preču ieguves avoti un riska novērtējumi.

Elastība un plašais darbības mērogs bija noteicošie kritēriji, kuri lika Flying Tiger izvēlēties DSV . Viņi pierādīja, ka ir iespējams sagatavot darboties spējīgu veikalu tikai 20 nedēļu laika no Flying Tiger pasūtījuma.

Pirmais ASV veikals Ņujorkā

DSV palīdzēja Flying Tiger  ar piegādes ķēdes izveidi, lai nodrošinātu pirmo veikalu ASV un  izveidoja jaunu loģistikas centru Ņūdžersijā priekš Flying Tiger, lai tas kalpotu austrumu krastam un kompānijas iecerēm uz drīzi paplašināšanos. Loģistikas centrs arī palīdzētu DSV biznesa paplašināšanai šajā reģionā, tādēļ sadarbībai bija acīmredzami ieguvumi abām kompānijām.

Flying Tiger deleģēja  DSV rīkoties ar visām nepieciešamajām loģistikas aktivitātēm šajā reģionā tajā skaitā- gaisa un jūras kravas, preču uzglabāšanu un izplatīšanu. Šis ne tikai deva Flying Tiger viena soļa risinājumu priekš ASV tirgus ieņemšanas, bet arī deva pilnīgu caurredzamību visā tās vērtību ķēdē.  Rezultāts- gluda izpilde un stingrs pamats, kas atbalstīs Flying Tiger augošās ambīcijas saistībā ar ASV tirgu.

Par Tiger

Kompānija ir daļa no ķēdes  uzņēmuma pieder otra puse ir Dāņu dizaina veikalas Zebra A/S. Katrs vietējais Tiger veikals ir kopuzņēmums kur daļas sadalītas 50/50 starp Zebra A/S un vietējo partneri.  Veikalu nosaukums Zviedrijā „ TGR” un Norvēģijā „Flying Tiger” bet citur , piemēram- Nīderlandē, Beļģijā, Japānā un ASV „ Tiger” kā arī citās pasaules valstīs.

Lai saņemtu sīkāku informāciju, sazinieties ar mums

Mēs izmantojam sīkdatnes statistikas vajadzībām, kā arī lai atbalstītu tavu pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot izmantot mūsu vietni, tu piekrīti izmantot mūsu sīkdatnes Lasi vairāk mūsu sīkdatņu lietošanas politikā Close
Saņemt cenu