open/close

Karjera

Latvijas starptautisko kravu pārvadājumu tirgū DSV Transport SIA darbojas kopš 1995. gada. Kompānijai Latvijā ir 3 biroji:
  • centrālais birojs Rīgā, Krustpils ielā 31
  • noliktava Rīgā, Tīraines ielā 9
  • pārstāvniecība Liepājā, Flotes ielā 16

Uzņēmumā DSV SIA strādā 150 darbinieki.

Aktuālās vakances

Aicinām darbā

Biroja administratori/u

Pienākumi:

  • saņemtās/nosūtāmās korespondences apstrāde;
  • biroja apgāde (tējas, kafijas, kancelejas preces, sekošana līdzi, lai visur viss būtu, kafijas gatavošana klientiem);
  • lietvedības darbi – iekšējo dokumentu apstrāde un noformēšana;
  • atbildēšana uz telefona zvaniem;
  • rekvizītu pildīšana līgumos, cauršūšana.

Prasības:

  • patīkama komunikācija, ar vēlmi palīdzēt cilvēkiem;
  • labas komunikācijas prasmes (rakstiski, mutiski);
  • atbildības sajūta un precizitāte, spēja ātri reaģēt, pārslēgties no viena jautājuma uz citu;
  • izcilas LV, labas RU un ENG valodu zināšanas (vismaz sarunvalodas līmenī);
  • B kategorijas vadītaja apliecība;
  • atbilstoša izglītība vai iepriekšēja pieredze līdzīgā darbā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Piedāvājam:

  • Iespēju gūt pieredzi starptautiskā uzņēmumā;
  • Dinamisku, profesionālu un radošu darba vidi;
  • Labvēlīgu attieksmi un sociālās garantijas.

Motivācijas vēstuli un CV lūdzu sūtīt: cv@lv.dsv.com līdz 10.aprīlim.

Mēs izmantojam sīkdatnes statistikas vajadzībām, kā arī lai atbalstītu tavu pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot izmantot mūsu vietni, tu piekrīti izmantot mūsu sīkdatnes Lasi vairāk mūsu sīkdatņu lietošanas politikā Close