open/close

Karjera

Latvijas starptautisko kravu pārvadājumu tirgū DSV Transport SIA darbojas kopš 1995. gada. Kompānijai Latvijā ir 3 biroji:
  • centrālais birojs Rīgā, Krustpils ielā 31
  • noliktava Rīgā, Tīraines ielā 9
  • pārstāvniecība Liepājā, Flotes ielā 16

Uzņēmumā DSV Transport SIA strādā 150 darbinieki.

Aktuālās vakances

Aicinām darbā NOLIKTAVĀS, Jelgavā, Ruļļu ielā 4 un Rīgā, Tīraines ielā 9
NOLIKTAVAS DARBINIEKU/CI

Pamatpienākumi:

  • Kravu izkraušana/ iekraušana gan ar tehniku, gan rokām
  • Preču marķēšana
  • Preču pieņemšana un izdošana saskaņā ar kravu/preču pavaddokumentiem
  • Kārtības un tīrības uzturēšana noliktavā un teritorijā

Prasības kandidātam:

  • Vēlme strādāt, atbildības sajūta un precizitāte
  • Labas latviešu un krievu valodas zināšanas
  • Autopacēlāja tiesības un pieredze (varam nodrošināt apmācību)

Piedāvājam:

  • stabilu algas izmaksu un cilvēcīgu attieksmi
  • sociālās garantijas
  • nelaimes gadījumu apdrošināšanu no 1.darba dienas un veselības apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika.

Pieteikuma vēstuli un CV lūdzu sūtīt: cv@lv.dsv.com

Mēs izmantojam sīkdatnes statistikas vajadzībām, kā arī lai atbalstītu tavu pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot izmantot mūsu vietni, tu piekrīti izmantot mūsu sīkdatnes Lasi vairāk mūsu sīkdatņu lietošanas politikā Close